Oskar Bergman akvarell och täckvitt
2013-06-26
192971
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman april 1940, akvarell och täckvitt, 36x50 cm