Linda Lysell olja
2013-06-26
192927
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYSELL, Linda (född 1947): "Café, Jesus", signerad Linda Lysell, olja på duk, 69x85 cm