Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
LINDBLOM, Sivert (född 1931): Komposition, akvarell på papper, 35,5x38 cm,
PROVENIENS: Galerie Belle, Västerås, utställning 68, katnr 19
192902
2013-06-27