U Hydman-Vallien carborundum
2013-06-27
192877
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 21/100, färgcarborundum, 112x83 cm, oramad