Max Walter Svanberg blyerts
2013-06-27
192851
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Vattennymfer, signerad och daterad Max Walters 34, blyerts, 24x30 cm
Färgfläckar