Tallrikar Kina
2013-06-24
192831
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DJUP TALLRIK, BÄRTALLRIKAR, 7 st, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 19-21 cm
Sprickor, nagg