Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-06-25
192829
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, otydligt monogramsignerad, olja på duk, 26x41 cm