Lena Linderholm färglitografi
2013-06-24
192818
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Frukter, signerad Lena A Linderholm 206/1000, färglitografi, bladstorlek 73x54 cm