Fruls Tilpo olja
2013-06-26
192813
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TILPO, Fruls (född 1960): Osthyvlaren, signerad Tilpo, olja på pannå, 31x39 cm