Signe Barth oljemålning
2013-06-24
192812
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BARTH, Signe (Uddevalla 1895-1982): Bohuslän, signerad och daterad Signe Barth -43, olja på pannå, 27x46 cm