Skrivschatull England
2013-06-24
192773
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVSCHATULL, England, 1800-tal, otydligt märkt Promell Church St Liverpool, fanérad i jakaranda, metallinläggningar, höjd 16, 41x25 cm
Fanérskador