Curt Hillfon färglitografi
2013-06-24
192724
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, 86/100, färglitografi, bladstorlek, 76x56 cm