Pablo Picasso litografi
2013-06-24
192722
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PICASSO, Pablo (1881-1973): Komposition, signerad i trycket, litografi, 1930/2400, bildyta ca 31x51 cm