Yrjö Edelmann litografi
2013-06-24
192706
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad, ea, färglitografi, 82x61 cm, oramad