Per-Hilding Perjons oljemålning
2013-06-24
192702
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PERJONS, Per-Hilding, (1911-98) Stilleben, signerad och daterad Perjons 1948, olja på pannå, 46x55 cm