Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-06-23
192674
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad OG, olja på duk, 72x91 cm