Lennart Olausson oljemålning
2013-06-23
192627
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
OLAUSSON, Lennart (född 1944): Motiv från London, signerad och daterad Lennart Olausson 86, oljemålning, 94x114 cm