M Pyk litografi
2013-06-23
192576
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): I Ateljén, signerad M Pyk, ea 20/20, färglitografi, 55x39 cm, oramad
Hanteringsveck