Wifredo Lam litografier
2013-06-23
192571
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): (13 st) Kompositioner, osignerade, märkta BAT ("bon à tirer","good to print"), färglitografi, varierande mått
Hanteringsveck, passmärken