Ragnar Persson oljemålning
2013-06-22
192477
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PERSSON, Ragnar (1905-1993): "Marknad", signerad R.P, á tergo betitlad och signerad Ragnar Persson, olja på pannå, 12x21 cm