Golvurna Meiji
2013-06-22
192427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVURNA, porslin, Japan, 1800-talets slut, polykrom dekor av påfågelspar i prunkande trädgård, höjd ca 91 cm
Mynningen med lagning