Skrivbord nyrokoko
2013-06-22
192412
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserat, höjd 75, 130x68 cm
Färgbortfall, fläckar, pastellageskador