Einar Jolin olja
2013-06-22
192357
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Pojke i folkdräkt, signerad och daterad Jolin 1967, olja på duk, 65x54 cm