Karmstolar
2013-06-21
192347
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten
Skador, renoveringar, färgbortfall, slitage