Konsolbord
2013-06-21
192338
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KONSOLBORD, 1 par, omarbetade från barocka dekorelement i form av voluter, träskurna och bronserade, höjd 80, 65x35 cm
Skador, slitage, lösa delar medföljer