Tallrikar Kina
2013-06-22
192334
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, imarifärger, diameter ca 23 cm
Smärre slitage