Sixten Lundbohm akvarell
2013-06-22
192330
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Byggnad på bergstopp, monogramsignerad SL, akvarell, 16x22 cm
Med dediaktion på passpartout