Peter Dahl färglitografi
2013-06-22
192288
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Motiv 3 (grön) ur Fredmans apistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm