Broscher hänge
2013-06-20
192275
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BROSCH, förgyllt silver, dekor med granater, Stockholm 1869, BROSCH, hängande kläppe i form av en boll, 1800-tal, HÄNGE, i form av en hand, oädel metall
Brosch i oädel metall med skador