Bonad allmoge

Bonad allmoge
Bonad allmoge
Bonad allmoge
Bonad allmoge

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BONAD, Sydsverige, 1800-tal, Sunneboskolan, visar de visa jungfruarna, vattenfärg på papper, 53x155 cm

Uppfodrad på pannå, skador

192266

2013-06-24