Bengt Fransson oljemålning
2013-06-21
192259
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vid havet", signerad Bengt Fransson olja på pannå, 26x31 cm