Yrjö Edelmann färglitografi
2013-06-20
192249
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad Y Edelmann, 133/150, färglitografi, bladstorlek 87x120 cm, i mapp
Smärre hanteringsveck