Anders Palmér olja
2013-06-21
192247
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Motiv från Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 70x94 cm