Greta Gerell olja
2013-06-20
192205
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Läsande yngling, signerad Gerell, olja på pannå, 18x15 cm
Fläckar, slitage