Ulf Malmgren oljemålning
2013-06-21
192193
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Flickorna på Tabu" - Stockholm, signerad och daterad U Malmgren 1988, olja på duk, 100x140 cm