Ulf Malmgren olja
2013-06-21
192176
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Solen i moln", signerad och daterad U Malmgren 1988, olja på duk, 50x50 cm