Ulf Malmgren olja
2013-06-21
192139
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): Amsterdamsviten 1990-95: "Kvinnorörelse 3" (Woman´s movement), signerad och daterad U Malmgren 1995, olja på duk, 85x130 cm