Biblioteksstege
2013-06-20
192114
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIBLIOTEKSTRAPPA, med potta, mahogny, 1800-talets slut, klädda steg, höjd 69, 76x49 cm
Bruksslitage