Ulf Malmgren olja
2013-06-21
192060
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): Amsterdamsviten 1990-95: "Om fem sekunder ska jag vinka åt Mikaela", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 100x135 cm