Ulf Malmgren oljemålning
2013-06-21
192059
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Tecken i skyn", signerad och daterad U Malmgren 1984, olja på duk, 63x105 cm