Lena Linderholm färglitografi
2013-06-20
192051
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena (född 1947): Fruktstilleben, signerad och numrerad Lena, Linderholm, färglitografi, 73x55 cm