Arne Nilsson oljemålning
2013-06-20
192045
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSSON, Arne (född 1925): Stockholmsmotiv, monogramsignerad AN, olja på duk, 58x69 cm