Albert Contreras olja
2013-06-20
192038
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 195, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 29x29 cm