Albert Contreras olja
2013-06-20
192027
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CONTRERAS, Albert (född 1933): No 188, signerad och daterad Contreras 1968 atergo, olja på pannå, diameter 45 cm
Smärre kantskador