NG Stenqvist olja
2013-06-20
192015
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Skogsöga", signerad, 2000, olja på duk, 73x100 cm
Kantslitage