NG Stenqvist olja
2013-06-20
192010
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, monogramsignerad NGS, 1984, olja på duk, 100x81 cm
Skrapmärken