John Ivar Berg olja samt akvarell
2013-06-19
191972
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): (2) "Vinterkvällspromenad", monogramsignerad och daterad JIB 74, olja på duk, 90x66 cm, akvarell med liknande motiv medföljer, 35x25 cm