Oljemålning figur på lansdväg
2013-06-19
191863
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figur på landsväg, otydligt signerad, olja på duk, 46x55 cm