Kakemoner 2 st Kina

Kakemoner 2 st Kina
Kakemoner 2 st Kina
Kakemoner 2 st Kina
Kakemoner 2 st Kina

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAKEMONER, 2 st, Kina, 1900-tal, dekor av bergslandskap

Smärre kantslitage

191769

2013-06-19