Stekfat Kina
2013-06-18
191743
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, underglasyr i blått, 28x20 resp 27x18 cm
Nagg